Doma, pri športovaní i na vychádzke v meste sa vám zíde pohodlné oblečenie, ktoré bude funkčné a zároveň dobre vyzerajúce. Takýmto oblečením sú dámske tepláky. Tepláky už dávno nepatria len na športové ihriská alebo do prírody. Moderné tepláky so super strihom sa dajú nosiť do mesta na kávičku alebo na večierok. Niektoré modely sú tak dômyselne ušité, že na prvý pohľad vyzerajú ako nohavice. Napriek tomu vám poskytnú komfort, ktorý viete dosiahnuť len pomocou teplákov.

Tepláky sú spojením ležérneho image s pohodlnosťou

Dúfame, že aj dámy, ktoré doteraz nemali tepláky v obľube presvedčíme o ich praktickosti a pohodlnosti. Je pravdou, že v minulosti boli tepláky vyrábané z nepriedušných a omínajúcich materiálov. Dnes však tepláky spĺňajú všetky parametre, ktoré by mali mať pohodlné nohavice na voľný čas. Nielen strih, ale aj materiály, farby či spracovanie radia moderné tepláky medzi obľúbené oblečenie. Tepláky sa nemusíte báť obliecť do prírody, na prechádzky, ale aj do mesta. Dôkazom sú kvalitné tepláky, ktoré vám ponúka online obchod Bolf. Celkom iste neexistuje taký kúsok oblečenia ako tepláky, ktoré zužitkujete na nosenie doma a zároveň si ich môžete obliecť do spoločnosti. Tepláky z tenších materiálov si s pokojom v duši oblečte ako neformálne oblečenie do práce. Plne nahradia nohavice športového strihu. Teplejšie tepláky oceníte v chladnejšom počasí na dlhšej prechádzke s priateľmi po meste. V dámskych teplákoch budete vždy vyzerať dobre a navyše sa cítiť pohodlne.

Ako nosiť dámske tepláky

Kliknite na online obchod Bolf a na prvý pohľad vám bude jasné, že tepláky značky Bolf sa dajú nosiť skombinované s čímkoľvek. Veľký výber farieb a prevedení vám dáva možnosť nosenie teplákov s blúzkou, mikinou, svetrom alebo tričkom. Vyšší pás ulahodí každej postave. Ak si vyberiete jednofarebný model bez pásikov, tepláky úplne nahradia klasické nohavice. Len sa v nich nebudete cítiť tak obmedzene a stiesnene. Práve pocit pohodlia vám dodá sebavedomie a chuť zvládnuť všetky nástrahy dňa. K teplákom si môžete obuť tenisky, ale aj športové poltopánky alebo členkové čizmičky. Klasikou sú však biele alebo čierne tenisky, s ktorými nikdy nič nepokazíte.

Správne kombinácie

K užším strihom teplákov sa hodia voľnejšie mikiny, oversized tričká alebo košele. Všetky uvedené časti vrchného oblečenia môžete zastrčiť za pás. Opticky si zoštíhlite postavu a budete vyzerať veľmi štýlovo. K teplákom voľného strihu si oblečte obtiahnuté tričko, roláčik alebo v lete trendový crop top. Oba modely teplákov vám ponúka online obchod Bolf.

Ako spraviť z teplákov nohavice

Pri správnej kombinácii sa z teplákov stávajú elegantné nohavice. Skúste si k teplákom obliecť blúzku alebo sako. Mihom oka sa vaše teplučké tepláky stali očarujúcim kúskom vhodným na nosenie do baru alebo na večierok. Podobnú službu vám spravia tepláky spolu s elegantným kabátikom alebo dlhšou košeľou.

Top trendy

Momentálnym top trendom sú huňaté, chlpaté kabáty, ku ktorým skvele pasujú práve tepláky z teplejšieho materiálu. K teplákom si obujte kratšie čižmičky na vyššej platforme v rovnakej farbe a túto celistvosť rozbite farebným chlpatým kabátom. Podobné kombinácie sa dajú robiť s páperovou bundou alebo dlhou zimnou vestou. Buďte ako svetové celebrity a nebojte sa ani kombinácie elegantnej kabelky s teplákmi. Univerzálnosť a pohodlnosť dámskych teplákov je vidieť v posledných rokov na stránkach známych módnych časopisov. Nezaostávajte za týmto trendom a noste počas zimy teplé dámske tepláky s gráciou celebrít.