Sťahovacia, respektíve bezšvová bielizeň je v mnohých momentoch doslova na nezaplatenie. Veď si len zoberme ples či inú spoločenskú udalosť, kam vyrážame v krásnych šatách. Ako by to vyzeralo, keby nám spod nich vytŕčali výrazné ramienka podprsenky a zarezané nohavičky? Našťastie, voľbou vhodnej bielizne sa dá predísť neželaným trapasom a vyzerať v šatách bezchybne.

Trendy sťahovacia bielizeň

Prvoradým cieľom bielizne je zachovať prirodzenú líniu postavy a zvýrazniť krivky ženského tela. Tá sťahovacia naviac pomôže aj zopár kíl opticky schovať a vyformuje postavu.

Kvalitná bezšvová bielizeň je vyrábaná bezšvovou technológiou, to znamená, že skutočne ju nie je vidieť ani pod obtiahnutými sexi šatami akejkoľvek farby. Pravdaže, pokiaľ ide o skrývanie kilogramov navyše, nemožno očakávať, že nám na počkanie odstráni bruško a stenčí pás, ale isté možnosti expresných úprav tu sú.

Správne zvolená sťahovacia bielizeň totiž nielen schová určité nedokonalosti, ale navyše aj efektívne spevní všetky problémové partie.

Vyberajte si bielizeň podľa postavy

Pri kúpe sťahovacej bielizne klaďte dôraz nielen na jej estetickú stránku, ale predovšetkým si ju vyskúšajte. Dobrá bielizeň je totiž bielizeň, ktorá nám sedí, a to v stoji i sede.

Ďalším podstatným faktorom je pohodlie, nežeňte sa prehnane za sexi kúskami, v ktorých síce bude vaša postava na pohľad dokonalejšia, no vy sa počas večera ani poriadne nenadýchnete.

A v neposlednom rade buďte aj primerane sebakritické a majte reálne očakávania. Žiadna bielizeň, ani tá sťahovacia, totiž nedokáže urobiť zázraky. Pamätajte na to, že ak si na seba s vypätím všetkých síl navlečiete tie extra obtiahnuté, super sťahovacie body, vaša silueta v šatách síce bude krásna, ale vy si tanec, vlastne nič vôbec neužijete.

Aj pri výbere sťahovacej bielizne preto platí staré známe, dvakrát skúšaj, raz sa dobre zabav. Hoci aj za cenu menších nestiahnutých nedostatkov.