Spodná bielizeň je základom nášho šatníka, a platí to pre ženy aj chlapov. Pravda, bežný muž zrejme o čosi menej rieši, aké spodky dá na seba. Väčšina uprednostňuje najmä pohodlnosť, nech slipy či trenírky netlačia. Avšak aj tu sa módne trendy posunuli, a tak je na výber viacero možností…

Slipy nie sú pre každého

Slipy, mnohými mužmi milované, inými ignorované. Je pravdou, že sa hodia najviac chlapom so širšími stehnami, ktorí majú radi svoje „mužstvo“ pekne na poriadku. Pozor si je však treba dať na kvalitu slipov, predovšetkým na pevné švy a tiež na ich veľkosť, aby nebolo nič neprimerane stlačené.

A kedy sa slipy hodia najviac? Pod tesnejšie nohavice aj počas športovania.

Klasické trenírky

Trenírky, osvedčená klasika. Pre niekoho však až príliš usadlé. Ak patríte k pánom, ktorí na trenírky nedajú dopustiť, vyberajte si ich v správnej veľkosti. Už aj tak voľnému strihu nerobí dobre ešte číslo či dva navyše. Nevýhodou trenírok, ktoré nesedia, je, že na tele nedržia, a teda dochádza k ich zrolovaniu.

Trenírky sa hodia mužom s užšími stehnami a mali by sa nosiť iba pod voľnejšie nohavice.

Tangá aj pre chlapov

A čo boxerky, ste aj vy ich zástancom? Boxerky sú rozhodne alternatívou pre všetkých, ktorým slipy, ani trenírky nevyhovujú, nosiť by ich však mali najmä páni so stredne širokými stehnami. Pri výbere boxeriek si dávajte pozor na to, aby nemali príliš výrazné prešívanie, mohli by vás totiž nepríjemne tlačiť.

Boxerky sú skvelým odevom na každodenné nosenie, ako i na šport.

Tangá aj pre chlapov

Mužské tangá, áno, aj také existujú, a dokonca sa v poslednom období tešia slušnej popularite. Keď aj vy zahodíte predsudky, že tangá sú výlučne babská záležitosť a dáte im šancu, možno tiež na vlastnej koži zakúsite pohodlnosť a maximálny komfort, ktorý chlapovi kvalitné tangá poskytujú. V lete sú navyše oveľa príjemnejšie a priepustnejšie. Výhodou je i to, že nepresvitajú pod tesnými nohavicami.
Tak čo vy na to, dáte šancu nejakým novým kúskom spodnej bielizne, alebo ostanete verní svojej overenej klasike?